keyboard_arrow_down

طراحی کاشی و رستیک شیبانی پور

داشتن پشتوانه فکری قوی و همچنین رصد رقبا از جمله عوامل موثر در طراحی ها و محصولات متنوع من است.شما مخاطبان عزیز میتوانید با مراجعه به فروشگاه طرح های زیبا و منحصر به فرد من را تماشا نمایید. مشاهده طرح ها

درباره شهناز شیبانی پور

شهناز شیبانی پور مشاور و کارشناس ارشد طراحی در صنعت کاشی و سرامیک ، بهینه سازی طرح، ایده پرداز طرهای رستیک و مارک می باشد. وی با بیش از 10 سال تجربه وهمکاری با کارخانجات گلدیس، اورست، اس آراس، پارسا قالب، مجتمع کاشی ، درسا سرام ، نوین سرام ،داریوش سرام ،کیهان و برندهای مطرح  را دارد.

تلاش این سایت در راستای برطرف کردن نیاز شما در انتخاب  و خرید طرح کاشی و سرامیک است. به همین منظور از تکنولوژی استفاده کرده و با راه اندازی وب سایت sheybanipour.com در راستای این مهم قدم برداشته است تا شما سریع تر ، راحتتر و کم هزینه تر از آنچه فکر می کنید محصولات را بررسی، انتخاب، مقایسه وسفارش دهید و تولیداتتان را با طرح منتخب خود زینت دهید.

ماموریت

چشم انداز

هدف

ارزشها

فعالیت ها

تخصص ها

عکاسی صنعتی
طراحی در صنعت کاشی و سرامیک

طراحی پانچ رستیک و مارک

طراحی و نقاشی بصورت دستی

طراحی و شیبه سازی پارچه

مسلط به نرم افزار photoshap

مسلط به نرم افزار illustrator

مسلط به نرم افزار 3dmax

مسلط به نرم افزار artcam

مسلط به نرم افزار solidwork

معنای لوگو

دایره نشان دهنده حرکت و زمان است. نشان دهنده حرکتی بدون آغاز و پایان. چون دایره دارای هیچ شروع و پایانی نیست و اساسا بدون مبدا و مقصد است، از آن به زمان تعبیر می شود. دایره نشان یکپارچگی و نشان وحدت است. به همین جهت ابدیت را القا می کند.

یکی از مفاهیمی که دایره القا می کند، به جهت شبیه بودن آن باچرخ که خود از ابزار بسیار مهمی برای انسان محسوب می شود، صنعتگری و تجارت می باشد. دایره گاهی نماد حرکت اقتصادی و تولید نیز می باشد. با پیدایش چرخ در زندگی بشر بود که بسیاری از پیشرفت های مهم زندگی انسان بوقوع پیوست. اساسا اختراع چرخ سراغاز تحول زندگی بشر و شروع مرحله تازه تولیدات و مصنوعات می باشد که سبب پیشرفت انسانها در عرصه های مختلف گشته است. چرخ خود حرکت را نیز نشان می دهد.
حروف SH  به معنای اسم شخصی صاحب برند شهناز شیبانی پور می باشد .